تصویر صنعت لوازم الکترونیک

قیمت های روز لوازم خانگی و درصد نوسان قیمت ها در بازار »»»»» تلویزیون هوشمند برند اسنوا سایز 50 مدل SSD-50SA580U 81791000 0.2% *** تلویزیون هوشمند جی پلاس مدلGTV-50LU722S سایز 50 اینچ 97500000 0.04% *** تلویزیون ال ای دی تی سی ال43D3000i سایز 43 اینچ 60000000 0.08% *** تلویزیون ال ای دی هوشمند سام الکترونیک مدل50TU6500 سایز 50 اینچ 88990000 0.05% *** تلویزیون برند هایسنس مدلN2179PW سایز 49 اینچ 94000000 0.07% *** قیمت انواع یخچال فریزر »»» یخچال فریزر دوقلو مدلFN15DRH15D برند امرسان 149350000 0.07% *** یخچال فریزر دوقلو مدلNR14D4S/NF14D4S برند دیپوینت 216360000 0.05% *** یخچال فریزر دوقلو مدلLRDST170WD-FRZNF170 برند پارس 127000000 0.03% *** یخچال فریزر ساید بای ساید مدلGSS-K723 برند جی پلاس 174315600 0.13% *** یخچال فریزر ساید بای ساید مدلS8-2261GW برند اسنوا 259800000 0.06% *** تغییرات قیمتی انواع جاروبرقی»»»» جاروبرقی مدلSVC-A2200GS برند اسنوا 21500000 0.09% *** جاروبرقی مدلVC-2000W مدل پارس خزر 17800000 0.06% *** جارو برقی مدلBSGL3MULT3 برند بوش 28800000 0.12% *** تغییرات قیمتی انواع ماشین لباسشویی»»»»» ماشین لباسشویی درب از جلو مدلTFU-94407 برند پاکشوما 7کیلوگرم 106490000 0.08% *** ماشین لباسشویی مدلTG72-BW برند ایکس ویژن 7 کیلوگرم 79700000 0.06% *** ماشین لباسشویی مدلSWM-84606 برند اسنو 8 کیلوگرم 141329000 0.05% *** ماشین لباسشوییط مدلREN5207-S برند آبسال 8 کیلوگرم 56200000 0.06% ***

یک ماشین ظرفشویی مناسب و کاربردی در سال 2020 چه امکاناتی دارد؟

برترین مدل های ماشین ظرف‌شویی ۲۰۲۰

راهنمای خرید
 ماشین ظرف‌شویی یکی از کاربردی‌ترین وسایل آشپزخانه در زندگی‌های مدرن و شلوغ امروزی است؛ برای انتخاب یک ماشین ظرف‌شویی مناسب علاوه بر قیمت، امکانات دستگاه نیز بسیار مهم است. ابعاد و اندازه، مصرف و بی‌سر و صدا بودن، برنامه‌های شستشوی متنوع و کاربردی، خدمات پس از فروش و ... همگی در انتخاب ماشین ظرف‌شویی مناسب تاثیرگذار است. 

تصلا – مدل‌های مختلف ماشین ظرف‌شویی ۲۰۲۰ در کارخانه‌ها و شرکت های گوناگون با برندهای معتبر و شناخته شده تولید می‌شوند که دارای قابلیت‌های مختلف و مشترکی چه از نظر زمان شستشو و چه از لحاظ چرخه شستشو هستند.

همچنین این ماشین‌های ظرفشویی دارای قابلیت‌ها و حالت‌های شستشوی متفاوت با درجه‌ حرارت‌های مختلف آب، قابلیت خشک کردن ظروف، وان استیل ضد زنگ یا پلاستیکی و دکمه‌های کنترل عملکرد هستند که یا روی صفحه‌های لمسی تعبیه شده‌اند یا به صورت دکمه روی در دستگاه قرار دارند. در همه ماشین‌های ظرف‌شویی قفسه‌هایی برای قرار دادن ظروف وجود دارد.

 مدل های مختلف ماشین ظرفشویی ۲۰۲۰ معمولا در کابیت‌های آشپزخانه تعبیه می‌شوند هرچند انواع قابل حمل‌ آنها نیز امروزه تولید می‌شود. مدل‌های قابل حمل برای کاربرانی مناسب است که مجبور هستند هرچند وقت یکبار جابجا شوند.

در ادامه فهرست برترین های ماشین ظرف‌شویی ۲۰۲۰ در دسته‌بندی ارزان قیمت، قیمت متوسط و گران ارائه می‌کنیم.

ماشین‌های ظرف‌شویی ارزان قیمت

ماشین ظرف‌شویی Amana

این مدل ماشین ظرف‌شویی۲۰۲۰، از نوع ماشین‌های ظرف‌شویی توکار است که برای به عنوان یکی از ماشین‌های ظرف‌شویی اقتصادی شناخته می‌شود.

ماشین ظرف‌شویی Amana نه تنها عملکرد قوی و مناسبی برای شستن ظرف‌ها دارد بلکه دارای همه قابلیت‌هایی است که در همه ماشین‌های ظرف‌شویی گران قیمت دیده می‌شود.

چرخه شستشوی ظرف در این ماشین ظرف‌شویی کوتاه و محدود است با این وجود عملکرد آن نسبت به قیمت ۳۰۰ دلاری آن بسیار چشمگیر و قدرتمند است.

۳ حالت شستشوی عادی، طولانی و یک‌ساعته در این ماشین ظرف‌شویی وجود دارد. همچنین برای درجه حرارت آب می‌توانید تنظیمات دستی خود را اعمال کنید.

می‌توانید قابلیت خشک‌کن دستگاه را بعد از شستن ظرف‌ها فعال کنید و یا برنامه شستشوی ظرف را طوری تنظیم کنید که خشک کن دستگاه بعد از آبکشی به صورت خودکار فعال شود.

وان این ماشین ظرف‌شویی از جنس پلاستیکی است و همین مسئله باعث شده تا وزن آن بسیار سبک باشد.

در ماشین ظرف‌شویی Amana دفع کننده غذاهای سخت مثل استخوان و غیره وجود ندارد اما سیستم فیلتر کننده ۳ مرحله‌ای در آن تعبیه شده است.

سر و صدای این ماشین ظرف‌شویی نسبتاً کم است چیزی در حدود ۶۳ دسیبل است که نسبت به ماشین‌های ظرف‌شویی دیگر که در رده‌های بالاتر قرار می‌گیرند زیاد است.

با این وجود این میزان برای یک دستگاه اقتصادی و به صرفه بسیار مناسب است. نکته مهم در خصوص این دستگاه این است که تقریباً اکثر خریداران آن رضایت ۱۰۰ درصدی از این دستگاه داشته‌اند.

ماشین ظرف‌شویی Amana ماشین ظرف‌شویی  Whirlpool

این ماشین ظرف‌شویی توکار از برند Whirlpool یکی از بهترین ماشین‌های ظرف‌شویی است که نه تنها قدرت بالایی دارد بلکه سرعت آن در شستشوی ظروف نیز بسیار بالا است.

قیمت این دستگاه در حدود ۵۰۰ دلار است. در دسته ماشین ظرف‌شویی ارزان‌قیمت و اقتصادی قرار می‌گیرد.

ماشین ظرف‌شویی whirlpool مدل WDF520PADM در رنگ‌های مشکی سفید و استیل تولید شده است.

در این ماشین ظرف‌شویی بسیار قدرتمند و ارزان‌ قیمت از وان پلاستیکی به چای وان فلزی استفاده شده است.

صدای تولید شده توسط آن در حدود ۵۵ دسیبل است که نسبت به سایر ماشین‌های ظرف‌شویی قدرتمندتر است. نوع شستشو در ماشین ظرف‌شویی Whirlpool  مدل WDF520PADM در ۱۴ حالت مختلف با درجه حرارت‌های مختلف برای آب امکان‌پذیر است.

چرخه شستشو در این ماشین ظرف‌شویی نسبت به سایر ماشین‌های ظرف‌شویی کوتاه‌تر است و به همین دلیل این ماشین ظرف‌شویی می‌تواند ظرف‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن یعنی کمتر از ۱ ساعت بشوید.

همچنین این دستگاه دارای حسگر حساس به خاک است که از آن برای تشخیص میزان کثیفی ظرف‌ها و انتخاب بهترین حالت شستشو استفاده می‌کند.

در این ماشین ظرف‌شویی Whirlpool گزینه‌ای برای خشک کردن سریع ظرف‌ها وجود دارد که می‌توان بعد از آبکشی ظرف‌ها از آن استفاده کرد.

ماشین ظرف‌شویی Whirlpool مدل WDF520PADM

ماشین ظرف‌شویی Frigidaire

ماشین ظرف‌شویی Frigidaire مدل  FGID2466QF در دسته ماشین‌های ظرف‌شویی ارزان قیمت با قیمتی در حدود ۵۰۰ دلار قرار دارد.

اما نکته مهم در خصوص این ماشین ظرف‌شویی قیمت مناسب آن است. ظاهر این ماشین ظرف‌شویی بسیار زیبا طراحی شده است.

دکمه‌های آن مخفی است. در این ماشین ظرف‌شویی ۱۲ حالت تنظیمی برای قرار دادن ظروف در قفسه‌ها وجود دارد.

نکته مهم در خصوص این ماشین ظرف‌شویی این سات که با وجود اینکه قیمت آن زیاد نیست اما عملکرد آن در تحویل ظروف بدون لکه و کاملاً تمیز بسیار خوب است.

دو سیستم شستشوی DishSense و AquaSurge در این ماشین ظرف‌شویی باعث شده است تا نیروی پخش آب در آن زیاد باشد و به همین دلیلی هم شستشو و هم آبکشی در این ماشین ظرف‌شویی به خوبی انجام می‌شود.

چرخه شستشو در این ماشین ظرف‌شویی در ۸ مرحله انجام می‌شود. از خشک کن این دستگاه هم می‌توان به صورت دستی و هم به صورت خودکار بعد از شستشو استفاده کرد. در این ماشین ظرف‌شویی برنامه زمان‌بندی ۲۴ ساعته برای شستشوی ظروف قرار دارد.

ماشین ظرف‌شویی Frigidaire مدل FGID2466QF

لیست انواع مدلهای ماشین‌ ظرف‌شویی ۲۰۲۰ با قیمت متوسط

ماشین ظرف‌شویی LG Quad Wash

ماشین ظرف‌شویی LG QuadWash مدل LDP6797ST با قیمتی در حدود ۶۴۸دلار به بازار عرضه شده است.

در ماشین ظرف‌شویی LG Quad Wash از ۴ بازوی شستشو به جای دو بازوی شستشو استفاده شده است و همین مسئله باعث افزایش و بهبود عملکرد آن در شستن ظروف شده است.

برای شستشن ظروف توسط این دستگاه نیاز به پاک کردن ظروف نیست. در واقع سیستم این ماشین ظرف‌شویی قدرتمند به نوعی طراحی شده است که حتی ظروف کاملاً کثیف را کاملاً تمیز می‌کند و بدون حتی یک لکه کوچک تحویل می‌دهد. حتی زمانی که از حالت توربو یا پرسرعت برای شستن ظروف در این ماشین ظرف‌شویی استفاده می‌شود.

ماشین ظرف‌شویی LG Quad Wash مدل LDP6797ST کاملاً بی‌صدا است به نوعی که گاهی اوقات بعد از روشن شدن شک می‌کنیم که این دستگاه مشغول شستن ظروف است.

تنها چیزی که نشان‌دهنده در حال کار بودن دستگاه است چراغ LED بسیار کوچکی است که زیر دستگیره آن تعبیه شده است.

در این ماشین ظرف‌شویی سه ردیف قفسه یکی برای ظروف تیز مثل چاقو، و چنگال در ردیف بالا، یک ردیف برای کاسه و لیوان در وسط و یک ردیف قفسه برای وسایل بزرگ مثل قابلمه در ردیف زیری قرار دارد. همه قفسه‌ها قابلیت تنظیم دارند . می‌توان جای آن‌ها را تغییر داد.

ماشین ظرف‌شویی LG QuadWash مدل LDP6797St

ماشین ظرف‌شویی Maytag

عملکرد ماشین ظرف‌شویی Maytag مدل MDB4949SHZ بسیار ساده و سریع است. قیمت این ماشین ظرف‌شویی در بازار در حدود ۶۷۵ دلار است.

۵ چرخه شستشو برای شستشوی ظروف در این ماشین ظرف‌شویی در نظر گرفته شده است. می‌توان برنامه شستشوی آن را برای ۴ ساعت به تأخیر انداخت.

در ماشین ظرف‌شویی Maytag نه تنها درجه حرارت آب برای شستشوی ظروف قابل تنظیم است بلکه قابلیت ضد عفونی کردن ظروف نیز در آن وجود دارد.

اگر شما فرزند کودک دارید و نگران این هستید که فرزندتان ناگهان ماشین ظرف‌شویی را روشن کند می‌توانید از قابلیت قفل کردن دکمه‌ها که در این ماشین ظرف‌شویی در اختیار کاربران قرار گرفته است استفاده کنید.

دکمه‌های کنترلی آن در جلوی ماشین تعبیه شده است. و دارای یک صفحه لمسی دیجیتالی است که کار کردن با این دستگاه را بسیار ساده کرده است.

وان این ماشین ظرف‌شویی از جنس استیل است. مزیت وان‌های استیل نسبت به وان‌های پلاستیکی از ماشین‌های ظرف‌شویی قابلیت ضد بو بودن آن‌ها است.

این ماشین ظرف‌شویی دارای دو قفسه برای قرار دادن ظروف است. یک سبد نقره‌ای در آن قرار دارد که بیشتر نارضایتی کاربران نسبت به این ماشین ظرف‌شویی به دلیل وجود آن است.

البته برخی از کاربران این ماشین‌ ظرف‌شویی نسبت قرار دادن فنجانها در آن ماشین و عدم وجود جای مناسب برای قرار دادن لیوان‌ها و فنجان‌ها در قفسه‌ها شکایت داشته‌اند.

به عقیده برخی از کاربران چرخه شستشوی ظروف در این ماشین طولانی است اما عملکرد آن در پاک کردن و خشک کردن ظروف بدون شک بسیار عالی است. تصویر ماشین ظرف‌شویی ماتاگ

 

ماشین‌های ظرف‌شویی گران قیمت

ماشین ظرف‌شویی بوش

ماشین ظرف‌شویی بوش سری ۳۰۰ مدل SHSM63W55N با قیمتی حدود ۱۰۰۰ دلار به بازار عرضه شده است. نمای ظاهر این ماشین ظرف‌شویی بسیار زیبا و جذاب است.

رنگ بدنه آن استیل است. نکته مهم در خصوص این ماشین ظرف‌شویی ساکت بودن آن است. علاوه بر این قفسه قرارگیری ظروف در این ماشین ظرف‌شویی قابل تنظیم است.

حتی ظروف حجیم را نیز می‌توان در این ماشین ظرف‌شویی جا داد. شستشوی ظروف در این ماشین ظرف‌شویی در ۱۶ جهت مختلف انجام می‌شود.

سرعت آب به نحوی در این ماشین ظرف‌شویی طراحی شده است که می‌‌تواند غذاهای پخته شده را به راحتی از بین ببرد.

این دستگاه مجهز به یک فیلتر است که در مرحله آبکشی به صورت خودکار تخلیه می‌شود. ۵ حالت شستشو از جمله شستشوی خودکار و شستشوی یک ساعته برای شستن ظروف در این ماشین ظرف‌شویی وجود دارد.

میزان صدای تولید شده توسط آن در حدود ۴۴ دسیبل است. قدرت این ماشین ظرف‌شویی در شستشوی بدون لکه ظروف مثال زدنی است. در واقع یکی از ویژگی‌های ماشین‌های ظرف‌شویی سری ۳۰۰ شستشوی ظروف بدون ایجاد لکه روی آن‌ها است.

تصویر ماشین ظرف‌شویی بوش مدلSHSM63W55N

ماشین ظرف‌شویی Thermador

قیمت ماشین ظرف‌شویی Thermador مدل DHDW870WFM چیزی در حدود ۳هزار دلار است. این ماشین ظرف‌شویی در دسته ماشین‌های ظرف‌شویی گران‌قیمت قرار دارد.

از نظر شستشوی ظروف عملکرد آن نسبت به قیمتش چندان خارق‌العاده نیست اما قدرت آن در خشک کردن ظروف آن بسیار چشمگیر است.

در سیستم خشک کن این ماشین ظرف‌شویی لاکچری، حتی یک قطره آن نیز روی ظروف باقی نمی‌ماند.

برای خشک کن این ماشین ظرف‌شویی از تکنولوژی Zeolite استفاده شده است. این فناوری به گونه‌ای است که در تماس با رطوبت گرمای خاصی ایجاد می‌کند و همین گرما باعث خشک شدن کامل ظروف می‌شود.

علاوه بر قدرت زیاد این ماشین ظرف‌شویی در خشک کردن ظروف، سرعت آن در شستشوی ظرفها نیز بسیار زیاد است.

به عنوان مثال این ماشین ظرف‌شویی قابلیت شستن ظروف تنها در طول ۲۰ دقیقه را دارد. نکته مهم در خصوص این ماشین ظرف‌شویی این است که این دستگاه هوشمند است و می‌توان از آن به عنوان یکی از تجهیزات خانه‌های هوشمند استفاده کرد.

ماشین ظرف‌شویی Thermador مدل DHDW870WFM

در این گزارش بهترین مدل های ماشین ظرفشویی‌ ۲۰۲۰ از نگاه جهانی و امکانات هر مدل معرفی شد.

ماشین‌های ظرفشویی از برندهای مختلف سعی کرده‌اند با ارائه برنامه‌های متنوع و کاربردی اعتماد مصرف‌کننده را جلب کنند.

این اطلاعات کمک می‌کند تا موقع خرید در هر بازاری مهم‌ترین ویژگی‌های یک ماشین‌ظرفشویی مناسب را در نظر بگیریم و براساس امکانات کاربردی دستگاه بهترین خرید را با توجه به بودجه در نظر گرفته داشته باشیم.

در کنار همه امکانات دستگاه، میزان مصرف انرژی و صرفه‌جویی در آب اهمیت زیادی دارد. اگر قصد خرید ماشین ظرف‌شویی را دارید حتما این موارد را در نظر داشته باشید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره‌ها کلیک کنید

امتیاز میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 1

امتیازی تاکنون داده نشده! اولین نفر باشید

سمیه شماعی زاده هستم. کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و زبانشناسی رایانشی، عاشق دنیای فناوری و اطلاعات! از حدود 5 سال پیش کار تولید محتوا رو شروع کردم و در حال حاضر عضو گروه تحریریه تصلا هستم.
نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید

لینک کپی شد!